Режим работы школы

Рэжым работы

Дзяржаўнай ўстановы адукацыі

“Аляхновіцкая сярэдняя школа Маладзечанскага раёна”

на 2019/2020 навучальны год

 

8.00-8.30 – прыем дзяцей першых у школу дзяжурнымі настаўнікамі

 

ПАНЯДЗЕЛАК, АЎТОРАК, СЕРАДА,ЧАЦВЕР, ПЯТНІЦА

Для вучняў І класаў:

8.30-9.05 – першая гадзіна вучэбных заняткаў

9.25-10.00 – другая гадзіна вучэбных заняткаў

10.25-11.00 – трэцяя гадзіна вучэбных заняткаў

11.25-12.00 – чацвёртая гадзіна вучэбных заняткаў

12.25-13.00 – пятая гадзіна вучэбных заняткаў

пачатак  факультатыўных заняткаў па асобнаму раскладу

15.00-20.00 – час работы спартыўных секцый

 

Для вучняў ІІ-XI класаў:

ПАНЯДЗЕЛАК, АЎТОРАК, СЕРАДА,ЧАЦВЕР, ПЯТНІЦА

8.30-9.15 – першая гадзіна вучэбных заняткаў

9.25-10.10 – другая гадзіна вучэбных заняткаў

10.25-11.10 – трэцяя гадзіна вучэбных заняткаў

11.25-12.10 – чацвёртая гадзіна вучэбных заняткаў

12.25-13.10 – пятая гадзіна вучэбных заняткаў

13.20-14.05 – шостая гадзіна вучэбных заняткаў

пачатак  факультатыўных заняткаў па асобнаму раскладу

14.15-15.00 – сёмая гадзіна вучэбных заняткаў

15.00-20.00 – час работы спартыўных секцый

 

СУБОТА (шосты школьны дзень)

9.30– 13.30 – час правядзення выхаваўчых мерапрыемстваў

(па зацверджанаму плану)

 

НЯДЗЕЛЯ – выхадны

График работы (режим рабочего времени) педагога социального

08.09.2019

График работы

(режим рабочего времени)

педагога социального А.Е Усацких

 

Понедельник

 

8.20-17.40

Обед:11.50-12.10

Вторник

8.20-13.20

-

Среда

8.20-16.20

Обед: 11.50-12.10

Четверг

8.20-16.20

Обед: 11.50-12.10

Пятница

8.20-16.20

Обед: 11.50-12.10

Суббота

9.00-13.00

-

 

 

График проведения консультаций

 

Четверг

12.00-14.00- для учащихся

Пятница

14.00-16.00- для педагогов

Суббота

11.00-13.00- для родителей

 

 

свернуть

График работы (режим рабочего времени) педагога-психолога

График работы

(режим рабочего времени)

педагога-психолога В.В. Ананьевой

 

Понедельник

 

8.00-17.00

Обед:12.40-13.00

Вторник

10.00-16.20

Обед:12.40-13.00

Среда

8.00-15.20

Обед:12.40-13.00

Четверг

8.00-16.00

Обед:12.40-13.00

Пятница

8.00-16.00

Обед:12.40-13.00

Суббота

9.00-13.00

-

 

График работы

(режим рабочего времени)

учителя В.В. Ананьевой

Пятница

15.00-16.00

-

 

График проведения консультаций

 

Вторник

12.00-14.00- для педагогов

Четверг

14.00-16.00- для учащихся

Суббота

11.00-13.00- для родителей

 

свернуть

Графік правядзення стымулюючых і падтрымліваючых заняткаў верасень 2019

Графік правядзення стымулюючых і падтрымліваючых заняткаў

верасень  2019

 

№ п/п

Дата правядзення

Час правядзення

кабінет

клас

прадмет

настаўнік

1

04.09

14.25-15.10

29

Руская мова (стым)

Комар Т.П.

2

05.09

12.30-13.15

26

Матэм. (падтр)

Жыдкіх Т.В.

3

05.09

13.30-14.15

36

3

Руская літ. (падтр)

Бабаловіч А.А

4

05.09

13.30-14.15

37

Матэм. (падтр)

Седун А.М.

5

05.09

13.30-14.15

3

Руская мова (падтр)

Карповіч А.М.

6

05.09

14.25-15.10

43

Матэм. (стым)

Капцюг Г.П.

7

05.09

15.00-15.45

39

5

Бел. мова (стым)

Драздоўская Н.П.

8

09.09

12.30-13.15

25

Руская мова (падтр)

Жынкоўская А.І.

9

09.09

14.00-14.45

26

Матэм. (стым)

Жыдкіх Т.В.

10

09.09

15.00-15.45

39

5

Бел. мова (стым)

Драздоўская Н.П.

11

09.09

14.25-15.10

29

Руская мова (падтр)

Комар Т.П.

12

05.09

13.30-14.15

3

Матэм. (падтр)

Карповіч А.М.

13

10.09

12.25-13.00

27

Уводзіны ў шк. жыцце

Літвінковіч Н.В.

14

10.09

13.30-14.15

42

5

Матэм. (стым)

Францкевіч С.В.

15

10.09

14.25-15.10

39

5

Бел. мова (падтр)

Драздоўская Н.П.

16

10.09

15.20-16.05

41

Хімія (падтр)

Комар Н.М.

17

11.09

14.25-15.10

29

Руская мова (стым)

Комар Т.П.

18

11.09

12.25-13.00

4

Уводзіны ў шк. жыцце

Мацэвіч Д.У.

19

11.09

15.20-16.05

41

Хімія (падтр)

Комар Н.М.

20

12.09

14.25-15.10

33

Матэм. (стым)

Клімашэўская С.М.

21

12.09

13.30-14.15

37

Руская мова (падтр)

Седун А.М.

22

12.09

13.30-14.15

36

3

Руская мова. (падтр)

Бабаловіч А.А

23

12.09

14.00-14.45

26

Бел. мова (падтр)

Жыдкіх Т.В.

24

12.09

14.25-15.10

43

Матэм. (стым)

Капцюг Г.П.

25

13.09

14.25-15.10

28

Бел. мова (падтр)

Трафімава І.А.

26

16.09

12.30-14.15

25

Матэм. (падтр)

Жынкоўская А.І.

27

16.09

14.25-15.10

29

7

Бел. мова (падтр)

Комар Т.П.

28

16.09

15.00-15.45

39

5

Бел. мова (стым)

Драздоўская Н.П.

29

16.09

14.25-15.10

43

Матэм. (стым)

Капцюг Г.П.

30

16.09

14.00-14.45

26

Матэм. (стым)

Жыдкіх Т.В.

31

17.09

13.30-14.15

3

Бел. мова (падтр)

Карповіч А.М.

32

17.09

15.20-16.05

33

Матэм. (стым)

Клімашэўская С.М.

33

17.09

14.25-15.10

39

Бел. мова (падтр)

Драздоўская Н.П.

34

17.09

12.25-13.00

27

Уводзіны ў шк. жыцце

Літвінковіч Н.В.

35

17.09

13.30-14.15

29

Бел. мова (падтр)

Свірская М.В.

36

18.09

12.25-13.00

4

Уводзіны ў шк. жыцце

Мацэвіч Д.У.

37

18.09

14.25-15.10

29

Руская мова (стым)

Комар Т.П.

38

18.09

15.20-16.05

41

Хімія (падтр)

Комар Н.М.

39

19.09

14.25-15.10

33

Матэм. (стым)

Клімашэўская С.М.

40

19.09

13.30-14.15

37

Бел. мова (падтр)

Седун А.М.

41

19.09

14.45-15.30

39

Бел. мова (падтр)

Драздоўская Н.П.

42

19.09

13.30-14.15

36

3

Матэм. (падтр)

Бабаловіч А.А.

43

19.09

14.00-14.45

26

Руская мова (падтр)

Жыдкіх Т.В.

44

19.09

14.25-15.10

38

Руская мова (падтр)

Закаблук Н.С.

45

19.09

15.20-16.05

31

Фізіка (падтр)

Васільеў У.Я.

46

23.09

12.30-13.15

25

Руская мова (падтр)

Жынкоўская А.І.

47

23.09

13.30-14.15

42

5

Матэм. (стым)

Францкевіч С.В.

48

23.09

14.25-15.10

6

Біялогія (падтр)

Лазовік П.А.

49

23.09

15.00-15.45

39

5

Бел. мова (стым)

Драздоўская Н.П.

50

23.09

14.00-14.45

26

Матэм. (стым)

Жыдкіх Т.В.

51

23.09

14.25-15-10

29

5

Руская мова (падтр)

Комар Т.П.

52

24.09

12.25-13.00

27

Уводзіны ў шк. жыцце

Літвінковіч Н.В.

53

24.09

13.30-14.15

3

Матэм. (падтр)

Карповіч А.М.

54

24.09

15.20-16.05

33

Матэм. (стым)

Клімашэўская С.М.

55

24.09

14.25-15.10

39

Бел. мова (падтр)

Драздоўская Н.П.

56

24.09

13.30-14.15

21

 4Б

Англ. мова (падтр)

Бялусь І.К.

57

24.09

15.20-16.05

39

11

Бел. мова (падтр)

Драздоўская Н.П.

58

25.09

12.25-13.00

4

Уводзіны ў шк. жыцце

Мацэвіч Д.У.

59

25.09

14.25-15.10

29

Руская мова (стым)

Комар Т.П.

60

25.09

14.25-15.10

7

Англ. мова (падтр)

Бялусь І.К.

61

25.09

14.25-15.10

38

Руская мова (падтр)

Закаблук Н.С.

62

25.09

15.20-16.05

41

7

Хімія (стым)

Комар Н.М.

63

25.09

13.30-14.15

37

Матэматыка (стым)

Седун А.М.

64

25.09

13.30-14.15

3

Матэматыка (падтр)

Карповіч А.М.

65

25.09

13.30-14.15

37

Руская мова (падтр)

Седун А.М.

66

25.09

13.30-14.15

42

10

Фізіка (падтр)

Францкевіч С.В.

67

26.09

13.30-14.15

37

Матэм. (падтр)

Седун А.М.

68

26.09

14.25-15.10

43

Матэм. (стым)

Капцюг Г.П.

69

26.09

15.20-16.05

31

Фізіка (падтр)

Васільеў У.Я.

70

26.09

14.25-15.10

33

Матэм. (стым)

Клімашэўская С.М.

71

26.09

14.25-15.10

38

Руская мова (падтр)

Закаблук Н.С.

72

26.09

14.25-15.10

32

Бел. мова (падтр)

Свірская М.В.

73

27.09

14.25-15.10

28

Бел. мова (падтр)

Трафімава І.А.

74

27.09

14.00-14.45

26

Матэм. (падтр)

Жыдкіх Т.В.

75

27.09

14.25-15.10

31

Фізіка (падтр)

Васільеў У.Я.

76

30.09

15.00-15.45

39

5

Бел. мова (стым)

Драздоўская Н.П.

 

Намеснік дырэктара

па вучэбнай рабоце                                                                             М.В. Свірская

 

 

свернуть

График работы библиотеки

Режим работы

библиотекаря Богданович О. Л.

 на  2019/2020 учебного года

 

Дни недели

Начало и окончание рабочего времени

Перерыв на обед

Понедельник

07.20-15.40

 

12.40-13.00

Вторник

08.00-15.40

 

12.40-13.00

Среда

07.20-15.40

 

12.40-13.00

Четверг

8.20-15.40

12.40-13.00

 

Пятница

07.20-13.20

 

 

Суббота

09.00-13.00

 

 

Воскресенье

выходной

 

свернуть

Режим работы педагога-организатора

Режим работы

педагога-организатора Бойко Ю. В.

 на  2019/2020 учебного года

Дни недели

Начало и окончание рабочего времени

Перерыв на обед

педагога-организатора

учителя, педагога дополнительного образования

Понедельник

08.20-12.25

13.45-16.40

 

12.25-13.25 – объединение по интересам «Форте кидс» (1-я подгруппа, 2-е классы)

13.25-13.45

Вторник

08.00-13.00

13.20-14.15

16.05-17.20

 

14.15-16.15– объединение по интересам «Юный журналист»

13.00-13.20

Среда

08.20-13.55

15.15-16.40

14.15-15.15 – объединение по интересам «Форте кидс» (2-я подгруппа, 4-е классы)

13.55-14.15

Четверг

10.30-17.30

-

-

Пятница

08.20-13.55

15.15-16.40

 

14.15-15.15 – объединение по интересам «Гармония»

13.55-14.15

Суббота

08.20-13.20

 

13.20-14.20 – объединение по интересам «Гармония»

 

свернуть