Режим работы школы

Расклад вучэбных заняткаў

ІI паўгоддзе 2018/2019 навучальнага года

8.30 – 9.15

-

першы ўрок 

9.25 – 10.10 

-

другі ўрок

10.25 – 11.10

-

трэці ўрок

11.25 – 12.10

-

чацвёрты ўрок

12.25 – 13.10

-

пяты ўрок

13.20 – 14.05

-

шосты ўрок

14.15-15.00   

-

сёмы ўрок

 

8.00-8.30 – прыем дзяцей у школу дзяжурнымі настаўнікамі

 

ПАНЯДЗЕЛАК, АЎТОРАК, СЕРАДА,ЧАЦВЕР, ПЯТНІЦА

Для вучняў І класаў:

8.30-9.05 – першая гадзіна вучэбных заняткаў

9.25-10.00 – другая гадзіна вучэбных заняткаў

10.25-11.00 – трэцяя гадзіна вучэбных заняткаў

11.25-12.00 – чацвёртая гадзіна вучэбных заняткаў

12.25-13.00 – пятая гадзіна вучэбных заняткаў

пачатак  факультатыўных заняткаў па асобнаму раскладу

15.00-20.00 – час работы спартыўных секцый

 

Для вучняў ІІ-XI класаў:

ПАНЯДЗЕЛАК, АЎТОРАК, СЕРАДА,ЧАЦВЕР, ПЯТНІЦА

8.30-9.15 – першая гадзіна вучэбных заняткаў

9.25-10.10 – другая гадзіна вучэбных заняткаў

10.25-11.10 – трэцяя гадзіна вучэбных заняткаў

11.25-12.10 – чацвёртая гадзіна вучэбных заняткаў

12.25-13.10 – пятая гадзіна вучэбных заняткаў

13.20-14.05 – шостая гадзіна вучэбных заняткаў

пачатак  факультатыўных заняткаў па асобнаму раскладу

14.15-15.00 – сёмая гадзіна вучэбных заняткаў

15.00-20.00 – час работы спартыўных секцый

 

СУБОТА (шосты школьны дзень)

9.30– 13.30 – час правядзення выхаваўчых мерапрыемстваў

(па зацверджанаму плану)

 

НЯДЗЕЛЯ – выхадны

 

График работы библиотеки

График работы

библиотекаря Богданович О.Л.

Понедельник

8.00 -16.20

Вторник

8.20 -14.20

Среда

8.20 -16.20

Четверг

8.20 – 16.20

Пятница

8.20 – 16.20

Суббота

8.20 – 12.20

Обед с 12.15 до 12.35

 

свернуть

График загруженности спортивного зала

 

№ урока

или арендатор

Время

Дни недели

Понедельник

Вторник

Среда

Четверг

Пятница

Суббота

 

1

8.30-9.15

7«Б»

 

1 «А» ЧЗС

9 «А»

9 «А» ЧЗС

 

1 «Б»

6 ЧЗС

 

2 ЧЗС

6

 

3 «А» ЧЗС

8.30-9.30

Дополнительные занятия в тренажёрном зале

(Ю.С. Пупкевич)

 

9.25-10.10

8«А» ЧЗС

 

1 «Б»

11

 

2

9 «Б»

 

5 «А»

 

1 «Б» ЧЗС

10

 

2

9.30-11.30

Физкультурно-оздоровительные и спортивно-массовые мероприятия в режиме шестого школьного дня

(Ю.С. Пупкевич)

3

10.25-11.10

7 «А»

 

3 «А»   

7 «Б» ЧЗС

 

5 «А» ЧЗС

 

1 «А»

9 «А»

7«Б»

 

1 «А»

 

11.30-13.30 дополнительные занятия  по ОФП с элементами волейбола

(Ю.С. Пупкевич)

4

11.25-12.10

6

 

3»Б»

5 «Б»

 

4 «Б»

10

 

4 «А»

5 «Б» ЧЗС

 

3 «Б»

8 «А

 

4 «А»

 

5

12.25-13.10

9 «Б»

 

4 «А» ЧЗС

8 «Б»

 

3 «Б» ЧЗС

11 ЧЗС

 

3 «А»

8 «Б»

 

4 «Б» ЧЗС

5 «Б»

 

4 «Б»

 

6

13.20-14.05

10 ЧЗС

5 «А»

 

8 «Б» ЧЗС

7 «А»

 

 

9 «Б» ЧЗС

 

7

14.15-15.00

СМГ

8«А»

7 «А» ЧЗС

 

11

СМГ

 

 

 

15.00-17.30 дополнительные занятия  по ОФП с элементами волейбола

(Ю.С. Пупкевич)

15.00-16.00

Работа в кабинете

15.10-16.10 дополнительные занятия  по ОФП с элементами футбола

(Ю.С. Пупкевич)

 

 

 

16.00-17.30

Дополнительные занятия в тренажёрном зале

(Ю.С. Пупкевич)

 

 

 

Таэквандо 15.30-17.30

 

Таэквандо 15.30-17.30

 

 

свернуть