Расписание занятий

Расписание учебных занятий на I полугодие 2019 /2020 учебного года

Расписание учебных занятий на I полугодие 2019 /2020 учебного года 

(скачать/просмотреть файл формата *.xls размером ~ 90.5 Kb)

свернуть

График проведения факультативных занятий на I полугодие 2019 /2020 учебного года

 

Расклад факультатыўных заняткаў на І паўгоддзе 2019/2020 навучальнага года

 

Клас

Назва факультатыўных заняткаў

Час правядзення

кабінет

Панядзелак

І “Б”

Шахматный всеобуч

11.25-12.00

27

ІІ “А”

Матэматычная вяселка

12.30-13.15

25

ІІ “Б”

Матэматычная вяселка

13.30-14.15

26

ІІІ (І падгр.)

Адлюстраванне на плоскасці

12.30-13.15

36

ІІІ (2 падгр.)

Адлюстраванне на плоскасці

12.30-13.15

9

ІІІ (І падгр.)

Дэкаратыўна-прыкладное мастацтва

13.25-14.10

36

V

Падарожжа ў краіну Займальнай матэматыкі

13.30-14.15

42

VІ “Б”

Прапільная разьба па драўніне. Выпальванне па драўніне

14.25-15.10

11

VІІ

Геаметрыя: шматграннасць ідэй і метадаў

14.25-15.10

42

Х

Алгебра вучыць разважаць

13.30-14.15

33

Аўторак

 

І “Б”

 

Адлюстраванне на плоскасці

12.25- 13.00

13.25-14.00

27

27

І “А”

Адлюстраванне на плоскасці

14.15-14.50

4

ІІІ

Матэматычная вясёлка

13.30-14.15

36

V

Малюнак

13.30-14.15

9

V

Жывапіс

14.25-15.10

9

VІ “А”

Практыкум па чытанню

14.25-15.10

7

VІІІ “А”

От значения к написанию

14.25-15.10

38

VІІІ “А”

Паўтараем матэматыку

14.25-15.10

33

ІХ “Б”

Паўтараем матэматыку

14.25-15.10

42

Серада

ІV “Б”

Адлюстраванне на плоскасці

12.30-13.15

13.25-14.00

 

3

І “А”

Адлюстраванне на плоскасці

14.10-14.45

4

VІ “А”

Сакрэты словазмянення, слова-, і формаўтварэння

14.25-15.10

38

VІ “Б”

Сакрэты словазмянення, слова-, і формаўтварэння

14.25-15.10

28

VII

У краіне цуднай хіміі

14.25-15.10

41

ІХ “А”

Складаны сказ без складанасці

14.25-15.10

39

ІХ “А”

Асновы сямейнага жыцця

14.25-15.10

33

ІХ “Б”

Біялагічныя веды ў жыцці чалавека

14.25-15.10

6

ІХ “Б”

Простыя рашэнні складаных задач

14.25-15.10

31

Х

Практыкум па беларускай мове

13.30-14.15

39

Чацвер

ІІ “Б”

Адлюстраванне на плоскасці

12.30-13.15

26

ІІ “Б”

Дэкаратыўна-прыкладное мастацтва. Лепка

13.25-14.10

26

ІІІ (2 падгр)

Дэкаратыўна-прыкладное мастацтва. Лепка

13.30-14.15

9

IV “А”

Матэматычная вясёлка

12.30-13.15

37

V

Кладовая слов русского языка

13.30-14.15

29

V

Практыкум па чытанню

13.30-14.15

28

VІ “Б”

Падарожжа з матэматыкай

13.30-14.15

43

VII

Слова ў тэксце

14.25-15.10

29

Пятніца

І “А”

Учимся говорить правильно

12.25-13.00

4

І “Б”

Учимся говорить правильно

12.25-13.00

27

ІІ ”А”

Адлюстраванне на плоскасці

12.30-13.15

25

ІІ “А”

Дэкаратыўна-прыкладное мастацтва. Лепка

13.25-14.10

25

VIIІ “Б”

Цікаўным аб сакрэтах рэчыва

14.25-15.10

41

 

 

 

 

VІІІ “Б”

Займальны свет жывёл

14.25-15.10

6

ІХ “А”

Обобщающий курс (русский язык)

14.25-15.10

38

ІХ “Б”

Камунікатыўная граматыка

14.25-15.10

21

ХІ

Гісторыя Беларусі ў імёнах і падзеях

14.25-15.10

32

ХІ

Лексіка-граматычны практыкум

14.25-15.10

7

 

свернуть

График работы объединений по интересам

График работы объединений по интересам олехновичской средней школы молодечненского района на 1-е полугодие 2019/2020 учебного года

 

№ п/п

Название объединения по интересам

№ кабинета

День и время проведения занятия

1.

«Гармония»

Актовый зал

Пятница 14.15-15.15

Суббота 13.20-14.20

2.

«Форте кидс»

Актовый зал

Понедельник 12.25-13.25

Среда 14.15-15.15

3.

«Юный Журналист»

Кабинет  №22

Вторник 14.15-16.15

4.

«Умелые руки»

Кабинет технического труда

Вторник 14.15-15.15

                   2,4 суббота месяца

8.30-10.30

5.

«Занимательный английский. Учим английский играя» 

Кабинет №9

Среда 14.15-15.15

Четверг 14.15-15.15

6.

«На крыльях творчества»

Кабинет

№ 9

Пятница 14.15-15.15

7.

«Волшебная кисточка»

Кабинет № 9

Вторник 15.15-17.15

8.

«Бумажная фантазия»

Кабинет № 8

Пятница 14.15-16.15

9.

«ЮИД»

Кабинет № 9

Суббота 9.30-11.30

10.

«Юный путешественник»

Кабинет

№ 33

Суббота 8.30-10.30

свернуть

Графік правядзення стымулюючых і падтрымліваючых заняткаў верасень 2019

Графік правядзення стымулюючых і падтрымліваючых заняткаў

верасень  2019

 

№ п/п

Дата правядзення

Час правядзення

кабінет

клас

прадмет

настаўнік

1

04.09

14.25-15.10

29

Руская мова (стым)

Комар Т.П.

2

05.09

12.30-13.15

26

Матэм. (падтр)

Жыдкіх Т.В.

3

05.09

13.30-14.15

36

3

Руская літ. (падтр)

Бабаловіч А.А

4

05.09

13.30-14.15

37

Матэм. (падтр)

Седун А.М.

5

05.09

13.30-14.15

3

Руская мова (падтр)

Карповіч А.М.

6

05.09

14.25-15.10

43

Матэм. (стым)

Капцюг Г.П.

7

05.09

15.00-15.45

39

5

Бел. мова (стым)

Драздоўская Н.П.

8

09.09

12.30-13.15

25

Руская мова (падтр)

Жынкоўская А.І.

9

09.09

14.00-14.45

26

Матэм. (стым)

Жыдкіх Т.В.

10

09.09

15.00-15.45

39

5

Бел. мова (стым)

Драздоўская Н.П.

11

09.09

14.25-15.10

29

Руская мова (падтр)

Комар Т.П.

12

05.09

13.30-14.15

3

Матэм. (падтр)

Карповіч А.М.

13

10.09

12.25-13.00

27

Уводзіны ў шк. жыцце

Літвінковіч Н.В.

14

10.09

13.30-14.15

42

5

Матэм. (стым)

Францкевіч С.В.

15

10.09

14.25-15.10

39

5

Бел. мова (падтр)

Драздоўская Н.П.

16

10.09

15.20-16.05

41

Хімія (падтр)

Комар Н.М.

17

11.09

14.25-15.10

29

Руская мова (стым)

Комар Т.П.

18

11.09

12.25-13.00

4

Уводзіны ў шк. жыцце

Мацэвіч Д.У.

19

11.09

15.20-16.05

41

Хімія (падтр)

Комар Н.М.

20

12.09

14.25-15.10

33

Матэм. (стым)

Клімашэўская С.М.

21

12.09

13.30-14.15

37

Руская мова (падтр)

Седун А.М.

22

12.09

13.30-14.15

36

3

Руская мова. (падтр)

Бабаловіч А.А

23

12.09

14.00-14.45

26

Бел. мова (падтр)

Жыдкіх Т.В.

24

12.09

14.25-15.10

43

Матэм. (стым)

Капцюг Г.П.

25

13.09

14.25-15.10

28

Бел. мова (падтр)

Трафімава І.А.

26

16.09

12.30-14.15

25

Матэм. (падтр)

Жынкоўская А.І.

27

16.09

14.25-15.10

29

7

Бел. мова (падтр)

Комар Т.П.

28

16.09

15.00-15.45

39

5

Бел. мова (стым)

Драздоўская Н.П.

29

16.09

14.25-15.10

43

Матэм. (стым)

Капцюг Г.П.

30

16.09

14.00-14.45

26

Матэм. (стым)

Жыдкіх Т.В.

31

17.09

13.30-14.15

3

Бел. мова (падтр)

Карповіч А.М.

32

17.09

15.20-16.05

33

Матэм. (стым)

Клімашэўская С.М.

33

17.09

14.25-15.10

39

Бел. мова (падтр)

Драздоўская Н.П.

34

17.09

12.25-13.00

27

Уводзіны ў шк. жыцце

Літвінковіч Н.В.

35

17.09

13.30-14.15

29

Бел. мова (падтр)

Свірская М.В.

36

18.09

12.25-13.00

4

Уводзіны ў шк. жыцце

Мацэвіч Д.У.

37

18.09

14.25-15.10

29

Руская мова (стым)

Комар Т.П.

38

18.09

15.20-16.05

41

Хімія (падтр)

Комар Н.М.

39

19.09

14.25-15.10

33

Матэм. (стым)

Клімашэўская С.М.

40

19.09

13.30-14.15

37

Бел. мова (падтр)

Седун А.М.

41

19.09

14.45-15.30

39

Бел. мова (падтр)

Драздоўская Н.П.

42

19.09

13.30-14.15

36

3

Матэм. (падтр)

Бабаловіч А.А.

43

19.09

14.00-14.45

26

Руская мова (падтр)

Жыдкіх Т.В.

44

19.09

14.25-15.10

38

Руская мова (падтр)

Закаблук Н.С.

45

19.09

15.20-16.05

31

Фізіка (падтр)

Васільеў У.Я.

46

23.09

12.30-13.15

25

Руская мова (падтр)

Жынкоўская А.І.

47

23.09

13.30-14.15

42

5

Матэм. (стым)

Францкевіч С.В.

48

23.09

14.25-15.10

6

Біялогія (падтр)

Лазовік П.А.

49

23.09

15.00-15.45

39

5

Бел. мова (стым)

Драздоўская Н.П.

50

23.09

14.00-14.45

26

Матэм. (стым)

Жыдкіх Т.В.

51

23.09

14.25-15-10

29

5

Руская мова (падтр)

Комар Т.П.

52

24.09

12.25-13.00

27

Уводзіны ў шк. жыцце

Літвінковіч Н.В.

53

24.09

13.30-14.15

3

Матэм. (падтр)

Карповіч А.М.

54

24.09

15.20-16.05

33

Матэм. (стым)

Клімашэўская С.М.

55

24.09

14.25-15.10

39

Бел. мова (падтр)

Драздоўская Н.П.

56

24.09

13.30-14.15

21

 4Б

Англ. мова (падтр)

Бялусь І.К.

57

24.09

15.20-16.05

39

11

Бел. мова (падтр)

Драздоўская Н.П.

58

25.09

12.25-13.00

4

Уводзіны ў шк. жыцце

Мацэвіч Д.У.

59

25.09

14.25-15.10

29

Руская мова (стым)

Комар Т.П.

60

25.09

14.25-15.10

7

Англ. мова (падтр)

Бялусь І.К.

61

25.09

14.25-15.10

38

Руская мова (падтр)

Закаблук Н.С.

62

25.09

15.20-16.05

41

7

Хімія (стым)

Комар Н.М.

63

25.09

13.30-14.15

37

Матэматыка (стым)

Седун А.М.

64

25.09

13.30-14.15

3

Матэматыка (падтр)

Карповіч А.М.

65

25.09

13.30-14.15

37

Руская мова (падтр)

Седун А.М.

66

25.09

13.30-14.15

42

10

Фізіка (падтр)

Францкевіч С.В.

67

26.09

13.30-14.15

37

Матэм. (падтр)

Седун А.М.

68

26.09

14.25-15.10

43

Матэм. (стым)

Капцюг Г.П.

69

26.09

15.20-16.05

31

Фізіка (падтр)

Васільеў У.Я.

70

26.09

14.25-15.10

33

Матэм. (стым)

Клімашэўская С.М.

71

26.09

14.25-15.10

38

Руская мова (падтр)

Закаблук Н.С.

72

26.09

14.25-15.10

32

Бел. мова (падтр)

Свірская М.В.

73

27.09

14.25-15.10

28

Бел. мова (падтр)

Трафімава І.А.

74

27.09

14.00-14.45

26

Матэм. (падтр)

Жыдкіх Т.В.

75

27.09

14.25-15.10

31

Фізіка (падтр)

Васільеў У.Я.

76

30.09

15.00-15.45

39

5

Бел. мова (стым)

Драздоўская Н.П.

 

свернуть